Aneta Wątor

Certyfikowany praktyk Kaizen. Kobieta, która osiąga sukcesy, pomagając innym osiągać osobiste i zawodowe cele. Szkoli zgodnie z metodą małych kroków Kaizen. Kobieta przedsiębiorcza, która kocha małe zmiany, bo wie, że prowadzą do wielkich celów. Jej warsztaty i szkolenia znane są z ogromnej dawki pozytywnej energii, konkretnej wiedzy i szybkich rezultatów. Swoją energią przyciąga zarówno kobiety, jak i mężczyzn na organizowane wydarzenia.

Autorka książki Kaizen w biznesie, Dziennika realizacji celów Kaizen, e-booków, kursów online, m.in. „Samodoskonalenie metodą Kaizen. Jak w 30 dni osiągnąć szybkie zmiany małymi krokami”, oraz kursu „Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach metodą Kaizen.”

Szkoli pracowników firm, które chcą poprawić wyniki sprzedaży, wewnętrzną komunikację i podnieść produktywność z jednoczesnym eliminowaniem marnotrawstwa.

Organizuje szkolenia otwarte pomagając przedsiębiorcom napisać biznesplan, zbudować swoją markę osobistą, sprzedawać więcej i budować rozpoznawalność marki online i offline.

Swoje doświadczenie w sprzedaży zdobyła sprzedając nieruchomości ( 8 lat ), szkoląc ponad 1 500 uczestników jej szkoleń, prowadząc własną działalność gospodarczą ( 9 lat ), pomagając ponad 3 000 kobiet rozwinąć swój biznes poprzez spotkania Kobieta w biznesie.

Pobierz darmową ofertę szkoleniową

Książka “Kaizen w Biznesie”

Jak rozwinąć biznes metodą małych kroków?

Opinie o Anecie

Aneta ma niesamowitą energię, konsekwencję, profesjonalizm i wizję. Jest bardzo pewna siebie, co przekłada się na efekty u uczestników jej szkoleń i warsztatów. Daje wspaniały przykład, jak robić biznes, nie oglądając się na przeszkody. Wie czego chce i szybko to dostaje. Warto skorzystać z jej rozwiązań.

Piotr Mosio
seryjny przedsiębiorca, zbudował zespół ponad 40 tys. ludzi w ponad 30 krajach.

“Kaizen w biznesie” to kompleksowa instrukcja jak małymi krokami osiągnąć sukces. Książka warta do przeczytania nie tylko dla tych którzy prowadzą własny biznes, ale dla wszyskich których przytłacza ilość codziennych spraw jakimi muszą się zająć i z którymi nie potrafią się uporać

Paweł Sala
ekspert ds. e-mail marketingu, trener, manager, konsultant, dyrektor zarządzający firmy FreshMail
www,freshmail.pl

Aneta nie wpisuje się w żadne trendy czy nurty szkoleniowe, nie ogląda się też za potrzebami rynku, tworzy swoją niszę, własny rynek, społeczność, i proponuje tematy rozwoju inne niż wszyscy, za to ją doceniam:) Postawa typowa dla liderów, od których można się uczyć.

Rahim Blak
CEO click community agencji social media, CMO i współzałożyciel systemu edrone oraz prelegent i szkoleniowiec.

www.fb.me/rahimblak

“Niesamowicie przedsiębiorcza kobieta, której efekty mówią same za siebie. Metodologia kaizen, którą promuje w Polsce oraz proste sposoby na jej wykorzystanie w różnych aspektach życia i biznesu daje niesamowite efekty od razu!”

Marcin Godlewski
CMO & co-founder NeuroAgency
www.neuroagency.io

Każda zmiana zaczyna się od małego kroku, zaraz po tym, jak podejmiesz decyzje o jego podjęciu. A dlaczego ten krok powinien być mały? Uzasadnienie znajdziesz w tej książce. Przy okazji dowiesz się, z jakich narzędzi korzystam w życiu i biznesie.

Olga Kozierowska
prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, dziennikarka, trenerka biznesu

www.sukcestoja.pl

Niesamowita pozycja dla każdej osoby, która chce rozwijać siebie i swój biznes!  Metoda małych kroków to doskonały sposób na wprowadzanie małych zmian, prowadzących do dużych efektów.  Zasady Kaizen, które autorka omawia w niezwykle przystępny sposób, to kodeks osiągania ponadprzeciętnych wyników! Książka Anety to praktyczny przewodnik z konkretnymi wskazówkami, pokazujący drogę do lepszych wyników w życiu i w biznesie. Polecam!

Joanna Ceplin
autorka książki „Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes”, trenerka skutecznej komunikacji online, przedsiębiorczyni digital
www,joannaceplin.pl

Ta książka to poradnik, jak poradzić sobie z działaniem każdego dnia, jak zmontować system, który sprawi, że będziemy skuteczni i szczęśliwi. Otrzymujemy pragmatyczną i gotową do zastosowania odpowiedź – wystarczy działać. Warto posłuchać autorki – nie czytać na raz, bowiem to nie powieść, która ma umilić nasz dzień – to gimnastyka dla naszego umysłu, naszego rozwoju, naszej firmy. Zachęcam do regularnego odkrywania Kaizen w odsłonie, jaką serwuje nam Aneta – po kawałku, codziennie. Polecam”!

Katarzyna Karcz
prawnik, wykładowca, samuraj windykacji

Kaizen w biznesie to skarbnica wiedzy i pomysłów na niemalże każdą sytuację biznesową i osobistą. W książce znajdziesz metody, dzięki którym przyspieszysz osiąganie swoich celów oraz zwiększysz codzienną efektywność. Polecam tę książkę każdej osobie, która chce zmienić na lepsze swoje życie.

Magdalena Pawłowska
autorka bestsellerowej książki „Jedna kampania do wolności”, ekspert online marketingu
www.jednakampania.pl/

Kaizen w biznesie to książka, która opisuje w bardzo przyjemny i zrównoważony sposób radzenie sobie zarówno z codziennymi problemami, jak i takimi, które spotykają nas w pracy. Obowiązkowa lektura dla ludzi, którzy gotowi są do rozwijania swojego biznesu z wykorzystaniem niecodziennych sposobów. Gorąco polecam!

Jakub B. Bączek
trener mentalny i biznesowy, właściciel kilku firm i autor kilkunastu książek, zdobywca złotego medalu Mistrzostw Świata w siatkówce
www.jakubbbaczek.pl

Od samego początku książkę czyta się dobrze, lekko. Autorka ma spory dystans do siebie, pisze szczerze, naturalnie, autentycznie, prawdziwie i wiarygodnie. Opisuje swoje lekcje życiowe początki, sukcesy, z których jest dumna, i porażki, które są nieodzowną częścią rozwoju. Pisze też o determinacji, która jest konieczna przy osiąganiu kolejnych celów, realizacji marzeń czy wdrażaniu w życie nowych konceptów. A wszystko to pomimo upadków, niezrozumienia czy błędów. Aneta nieustannie zachęca do zmiany, poprawiania i ciągłego ulepszania. Bo warto! „Nie trzeba być wielkim by zacząć, ale trzeba zacząć, by być wielkim”. Świetna „power book” dla Ciebie. Polecam!

Daniel Lewczuk
przedsiębiorca, autor, mówca, inwestor
www.daniellewczuk.pl

Cenię Anetę za pracowitość, otwartość na zmiany i siłę do walki z niepowodzeniami. W książce znajdziemy jej osobistą historię, ale również zbiór ćwiczeń, które sprawią, że po jej lekturze będziemy zmotywowani i gotowi do działania. Lektura, dla każdego, kto lubi konkret i ceni swój czas.

Karolina Cwalina-Stępniak
ECPC/PCC ICF Coach, autorka projektów rozwojowych i książki: „Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj, działaj, nie marudź”
www.karolinacwalina.pl

Najnowsze artykuły Anety

10 kroków do rozwoju własnego biznesu

Często pytacie mnie jak rozwinąć własny biznes? Pytanie jest na tyle obszerne, iż każdy przedsiębiorca …

9 umiejętności, dzięki którym osiągniesz sukces nie tylko w biznesie

Czy zastanawiasz się czasem, dlaczego jedni osiągają sukces, a drugim się to nie udaje? Jakie …

Powstał specjalny dziennik, który pomaga realizować cele japońską metodą Kaizen

Chciałbyś być zorganizowany tak dobrze, jak szefowie japońskich koncernów Toyota, Mazda czy Sony? Rozumiesz i …

3000
UCZESTNICZEK ``KOBIETA W BIZNESIE``
100
WYSTĄPIEŃ
1500
UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ
50
KOBIET W PROGRAMIE ROZWOJU LIDEREK

KOBIETA W BIZNESIE

Spotkania przedsiębiorczych kobiet

To spotkania które łączą 3 filary biznesowe: rozwój osobisty, networking i marketing.
Spotkania na najwyższym poziomie, które pokochały nie tylko przedsiębio rcze kobiety.To projekt, który powstał z pasji do ludzi, pracy i rozwoju osobistego.

Najnowsze filmy na YouTube

Pobierz darmową ofertę szkoleniową

Z Anetą współpracę nawiązały firmy:

Aneta w pracy

Newsletter

Zapisz się do newsletera i bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi działalności Anety