Plecy

Zapraszam do świata metodologii Kaizen w Nieruchomościach

Kaizen to niekończący się proces udoskonalania, który stosuję w nieruchomościach. To ciągła poprawa wydajności, eliminacja marnotrawstwa i skuteczne rozwiązywanie problemów. W mojej pracy od 17 lat wykorzystuję Kaizen, codziennie doskonaląc działania małymi krokami.

aneta wątor nivea kaizen

Aneta Wątor

17 lat stosuje Kaizen w branży Nieruchomości Autorka książek Prelegent na licznych wydarzeniach branży nieruchomości i rozwoju

Na studiach zakochała się w metodyce Kaizen, którą pogłębiła na studiach podyplomowych w KAIZEN Institute Polska. Owocem tej pasji są jej książki i szkolenia, w których uczestniczyło ponad 5 000 osób. Z branżą nieruchomości związana jest od 17 lat. W LV Development z pasją realizuje z rodziną projekty deweloperskie w Małopolsce i na Śląsku. W pracy wykorzystuje Kaizen, codziennie doskonaląc działania małymi krokami. Jest praktykiem i trenerem Kaizen, mówczynią motywacyjną oraz autorką książek. Stworzyła projekt „Kobieta w biznesie” i aktywnie działa na rzecz mieszkanek Krakowa. Ma 17-letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości, 12-letnie w przedsiębiorczości oraz 10-letnie w prowadzeniu inspirujących wystąpień dla dużych grup. Jej prelekcje, od kilkudziesięciu do ponad 300 osób, są motywujące i pełne pozytywnej energii. Chcesz poznać ją bliżej? Zaobserwuj jej profil i bądź na bieżąco!

KAIZEN TO MAŁE KROKI WYKONYWANE KAŻDEGO DNIA ​

Opinie o książce Kaizen i warsztatach Anety

Kaizen w biznesie to książka, która opisuje w bardzo przyjemny i zrównoważony sposób radzenie sobie zarówno z codziennymi problemami, jak i takimi, które spotykają nas w pracy. Obowiązkowa lektura dla ludzi, którzy gotowi są do rozwijania swojego biznesu z wykorzystaniem niecodziennych sposobów. Gorąco polecam!
Kaizen Aneta Wątor opinie I
Jakub B. Bączek
Trener mentalny i biznesowy
Każda zmiana zaczyna się od małego kroku, zaraz po tym, jak podejmiesz decyzje o jego podjęciu. A dlaczego ten krok powinien być mały? Uzasadnienie znajdziesz w tej książce. Przy okazji dowiesz się, z jakich narzędzi korzystam w życiu i biznesie.
Kaizen Aneta Wątor opinie II
Olga Kozierowska
Prezes Sukcesu Pisanego Szminką
Niesamowicie przedsiębiorcza kobieta, której efekty mówią same za siebie. Metodologia kaizen, którą promuje w Polsce oraz proste sposoby na jej wykorzystanie w różnych aspektach życia i biznesu daje niesamowite efekty od razu
Kaizen Aneta Wątor opinie III
Marcin Godlewski
CMO & co-founder NeuroAgency
1
Lat doświadczenia we wdrażaniu kaizen
1
UCZESTNIKÓW warsztatów i SZKOLEŃ
1
firm, które skorzystały ze szkoleń
1
inspirujących WYSTĄPIEŃ
SKLEP KAIZEN