Plecy

Zapraszam do świata metodologii Kaizen ​

Kaizen to niekończący się proces udoskonalania działania. To przede wszystkim nieustanna poprawa wydajności, maksymalna eliminacja marnotrawstwa oraz skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów.

aneta wątor nivea kaizen

Aneta Wątor

Praktyk i trener Kaizen. Prokurent LV Development. Przedsiębiorcza Polka

Praktyk i trener Kaizen, mówczyni motywacyjna, autorka książek z dziedziny samorozwoju i metodyki Kaizen. Stworzyła ogólnopolski projekt „Kobieta w biznesie”. Aktywnie działa na rzecz mieszkanek Krakowa organizując eventy rozwojowe, m.in z UMK. Ma 14 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości, 12 letnie doświadczenie w przedsiębiorczości, oraz 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu inspirujących wystąpień dla dużych grup (od kilkudziesięciu do ponad 300 osób), na których potrafi w krótkim czasie w interesujący i angażujący sposób przekazać motywujące treści i zarazić pozytywną dawką energii.

KAIZEN TO MAŁE KROKI WYKONYWANE KAŻDEGO DNIA ​

Opinie o książce i warsztacie Kaizen

Kaizen w biznesie to książka, która opisuje w bardzo przyjemny i zrównoważony sposób radzenie sobie zarówno z codziennymi problemami, jak i takimi, które spotykają nas w pracy. Obowiązkowa lektura dla ludzi, którzy gotowi są do rozwijania swojego biznesu z wykorzystaniem niecodziennych sposobów. Gorąco polecam!
Kaizen Aneta Wątor opinie I
Jakub B. Bączek
Trener mentalny i biznesowy
Każda zmiana zaczyna się od małego kroku, zaraz po tym, jak podejmiesz decyzje o jego podjęciu. A dlaczego ten krok powinien być mały? Uzasadnienie znajdziesz w tej książce. Przy okazji dowiesz się, z jakich narzędzi korzystam w życiu i biznesie.
Kaizen Aneta Wątor opinie II
Olga Kozierowska
Prezes Sukcesu Pisanego Szminką
Niesamowicie przedsiębiorcza kobieta, której efekty mówią same za siebie. Metodologia kaizen, którą promuje w Polsce oraz proste sposoby na jej wykorzystanie w różnych aspektach życia i biznesu daje niesamowite efekty od razu
Kaizen Aneta Wątor opinie III
Marcin Godlewski
CMO & co-founder NeuroAgency
1
Lat doświadczenia we wdrażaniu kaizen
1
UCZESTNIKÓW warsztatów i SZKOLEŃ
1
firm, które skorzystały ze szkoleń
1
inspirujących WYSTĄPIEŃ
SKLEP KAIZEN