Wiedzę o Kaizen czerpała między innymi ze studiów MBA, studiów podyplomowych Kaizen na KAIZEN Institute Polska oraz Instytucie Organizacji Systemów Produkcyjnych Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

Jest autorką książek w zakresie metodyki Kaizen i Work Life Balence. Narzędzia edukacyjne autorki ułatwiają realizację celów nie tylko Polakom. Jej dzienniki motywacyjne i notesy z sukcesem sprzedawane są również na amerykańskim Amazonie.

Współpracuje z marką Nivea, przy kampanii Nivea Hydra Skin Effect -Uwolnij swój wewnętrzny potencjał. 

Jest prekursorką wydarzeń dla przedsiębiorczych kobiet: Kobieta w biznesie

aneta wątor trener kaizen

Wkład w życie innych ludzi jest istotną wartością jaką kieruje się w życiu. Od zawsze uwielbiała motywować, wspierać, tworzyć skuteczne strategie rozwoju, wydobywać z ludzi potencjał. Kocha rozwój osobisty i ma na jego punkcie bzika. Swoją pasją dzieli się od 10 lat poprzez liczne wystąpienia, warsztaty oraz aktywność w social media.

Współpracowała z ponad 80 firmami, miedzi innymi z takimi firmami jak: Nivea, Porshe Kuś Kraków, Mercedes, Porsche Interauto Kraków, IdeaHub: placówka coworkingowa IdeaBanku, Grodzki Urząd Pracy, Gegenbauer Polska Facility Managment, Mart-Tom Sp. z .o, Grupa Goldenmark, Colway International Sp. z o.o, Mart Diamonds S.A., Mettalchemie Polska, Drabest, oraz LV Development.

Stworzyła ogólnopolski projekt „Kobieta w biznesie”. Posiada 13 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości, 8 letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, oraz 8 letnie doświadczenie w prowadzeniu inspirujących wystąpień dla dużych grup (od kilkudziesięciu do ponad 800 osób), na których potrafi w krótkim czasie w interesujący i angażujący sposób przekazać motywujące treści i zarazić pozytywną dawką energii.

Jej wystąpienia i szkolenia znane są z bardzo charyzmatycznego przekazu, dużej dawki energii i motywacji do działania, która pozostaje w uczestnikach na długi czas. Posiada 12 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, zaczynała swoją przygodę od pracy jako pośrednik, dziś pracuje w rodzinnej spółce deweloperskiej.

Z Anetą współpracę nawiązało ponad 80 firm, między innymI:

Aneta Wątor współpraca IdeaHub
Aneta Wątor współpraca III

Produkty autorstwa Anety Wątor:

改善 Kaizen = Ciągłe ulepszanie

Zacznij działać metodą małych kroków Kaizen i każdego dnia podnoś swoją skuteczność!

Work-life balance

Jak znaleźć równowagę w duchu kaizen

Dziennik Realizacji Celów Kaizen

Jest to 3 miesięczny planner, który przybliża do realizacji celów metodą Kaizen.

Opinie o książce i warsztacie Kaizen

Kaizen w biznesie to książka, która opisuje w bardzo przyjemny i zrównoważony sposób radzenie sobie zarówno z codziennymi problemami, jak i takimi, które spotykają nas w pracy. Obowiązkowa lektura dla ludzi, którzy gotowi są do rozwijania swojego biznesu z wykorzystaniem niecodziennych sposobów. Gorąco polecam!
Kaizen Aneta Wątor opinie I
Jakub B. Bączek
Trener mentalny i biznesowy
Każda zmiana zaczyna się od małego kroku, zaraz po tym, jak podejmiesz decyzje o jego podjęciu. A dlaczego ten krok powinien być mały? Uzasadnienie znajdziesz w tej książce. Przy okazji dowiesz się, z jakich narzędzi korzystam w życiu i biznesie.
Kaizen Aneta Wątor opinie II
Olga Kozierowska
Prezes Sukcesu Pisanego Szminką
Niesamowicie przedsiębiorcza kobieta, której efekty mówią same za siebie. Metodologia kaizen, którą promuje w Polsce oraz proste sposoby na jej wykorzystanie w różnych aspektach życia i biznesu daje niesamowite efekty od razu
Kaizen Aneta Wątor opinie III
Marcin Godlewski
CMO & co-founder NeuroAgency
Kaizen w biznesie to książka, która opisuje w bardzo przyjemny i zrównoważony sposób radzenie sobie zarówno z codziennymi problemami, jak i takimi, które spotykają nas w pracy. Obowiązkowa lektura dla ludzi, którzy gotowi są do rozwijania swojego biznesu z wykorzystaniem niecodziennych sposobów. Gorąco polecam!
Aneta Wątor Kaizen opinia
Joanna Ceplin
Trenera skutecznej komunikacji, przedsiębiorca
“Kaizen w biznesie” to kompleksowa instrukcja jak małymi krokami osiągnąć sukces. Książka warta do przeczytania nie tylko dla tych którzy prowadzą własny biznes, ale dla wszystkich których przytłacza ilość codziennych spraw jakimi muszą się zająć i z którymi nie potrafią się uporać
Aneta Wątor Kaizen opinia III
Paweł Sala
Dyrektor zarządzający firmy FreshMail
Kaizen w biznesie to skarbnica wiedzy i pomysłów na niemalże każdą sytuację biznesową i osobistą. W książce znajdziesz metody, dzięki którym przyspieszysz osiąganie swoich celów oraz zwiększysz codzienną efektywność. Polecam tę książkę każdej osobie, która chce zmienić na lepsze swoje życie.
Aneta Wątor Kaizen opinia II
Magdalena Pawłowska
Ekspert online marketingu

Dyplomy i podziękowania za współpracę

Myśl, planuj, działaj, analizuj. To moje 4 kroki do skuteczności, z których najważniejszym jest działanie!

Aneta Wątor podziękowania I
Aneta Wątor podziękowania I
Aneta Wątor podziękowania I
Aneta Wątor podziękowania I
Aneta Wątor podziękowania I
1
Lat doświadczenia we wdrażaniu Kaizen
1
UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ
1
zainspirowanych OBSERWUJĄCYCH
1
WYSTĄPIEŃ

Kontakt

E-mail: kontakt@anetawator.pl 

Dołącz do mnie w social mediach!

SKLEP KAIZEN