Plecy

Jesteśmy ogromną siłą – akcja Kobieta dla Kobiety

Podczas marcowego weekendu brałam udział w spotkaniu Kobieta dla Kobiety, które odbyło się w hotelu Kotarz Spa&Wellness. Zostałam zaproszona przez Fundację 3-4 Start, będącą inicjatorem całej akcji. Był to czas, w którym my – wszystkie kobiety stałyśmy się wielką siłą. Akcja miała na celu przede wszystkim, wsparcie finansowe leczenia chorej Oli będącej podopieczną Fundacji.

 ‘’Kobiecość trzeba pielęgnować i doceniać, dbać o nią, bo tylko wtedy, gdy jesteśmy świadome swojej wartości, możemy z niej czerpać, by pomagać innym. ‘’ – to przesłanie, które usłyszała każda z kobiet uczestniczących w wydarzeniu.

Wkład w życie innych to jedna z najważniejszych wartości jakimi kieruję się w życiu, dlatego podczas spotkania udzieliła szkolenia na temat realizacji celów metodą KAIZEN. Opowiedziałam uczestniczkom o tym jak, metodą małych kroków zmienić swoje życie na lepsze i pokochać samą siebie. Starałam się zainspirować wszystkie członkinie, do tego aby  brały życie pełnymi garściami i realizowały  swoje cele. Chciałam je również zachęcić  do działań, które bezpośrednio wpływają na podniesienie jakości wielu aspektów życia. Uczestniczki miały okazję do zakupu  „Dziennika realizacji celów KAIZEN”, natomiast dochód ze sprzedaży, został przekazany na cele akcji.

2

3

Z pobytu wyniosłam wiele pozytywnych wrażeń i emocji. Miła atmosfera i duża dawka energii towarzyszyła nam przez cały czas. Wiele ciekawych i zróżnicowanych wykładów  mogły przynieść każdemu dawkę cennej wiedzy i motywacji. Miałam także możliwość obejrzenia niezwykłego filmu zrealizowanego przez Agę Szuścik, którego bohaterkami były oczywiście Kobiety, w tym walcząca z białaczką Ola.  Był to krótki, zmuszający do refleksji film, który pokazuje, jak my, kobiety pięknie się różnimy, będąc jednocześnie bardzo podobne w swoich pragnieniach i obawach. Jednak niezwykle motywująca była satysfakcja ze wsparcia tak szczytnego celu.

Dziękuje Klaudia Anita Czapkiewicz-Ziółek Urszula Dąbrowska CzapkiewiczAga Szuścik że mogłam wziąć udział w tak cudownym projekcie.

Zobacz bardzo wzruszający filmik Kobiety dla Kobiety. Zobacz jak wygląda dzień “zdrowych” kobiet, a jak wygląda dzień chorej na ostrą białaczkę 37-letniej Oli. Zobacz, co dla każdej z nas jest w życiu ważne..

Chcesz pomóc?

Możesz udzielić wsparcia na 3 sposoby:
*udostępniając ten wpis i zachęcając innych do wsparcia
*przekazując przedmiot na licytację 
*wpłacając darowiznę na konto Fundacji.
Nr konta 84 1020 2892 0000 5102 0619 7000
W tytule: “Dla Oli-Kobiety dla Kobiety”

1

SKLEP KAIZEN