O FUNDACJI

Fundacja Motiwator powstała w marcu 2019 roku, aby wspierać kobiety i mężczyzn w zakresie rozwoju świadomości, przedsiębiorczości i szeroko pojętego rozwoju osobistego metodą Kaizen.

 Założycielką Fundacji jest Aneta Wątor.

Dlaczego powstała Fundacja Motiwator?

“Wkład w życie innych ludzi jest najważniejszą wartością jaką kieruje się w życiu. Od zawsze uwielbiałam motywować, wspierać, wydobywać z ludzi potencjał, uświadamiać. Kocham rozwój osobisty i moją misją jest dzielić się dobrym samopoczuciem i technikami, które pomogą nam wieść zdrowe, szczęśliwe, spełnione i efektywne życie.

Na co dzień pracuje w branży nieruchomości, której poświęcam dużo serca i czasu każdego dnia. Sama nie dawałam rady wspierać i motywować tak, jak bym tego chciała. Postanowiłam więc założyć fundację wspierającą rozwój świadomości i przedsiębiorczości. Zaprosiłam do współpracy kilkanaście cudownych, ambitnych osób. Ich potencjał i pracowitość sprawiła, że w bardzo szybkim tempie Fundacja rozrosła się. Gdyby nie ludzie, których spotkałam na swojej ścieżce rozwoju nie byłabym tym kim jestem dzisiaj. Od zawsze rozwój wyobrażałam sobie w ten sposób, że są ludzie mądrzejsi i mocniejsi ode mnie. Oni podają mi rękę po to, abym mogła iść do przodu, by było mi łatwiej. Moim zadaniem jest podawać rękę ludziom, którym życie rzuca kłody pod nogi i pomóc im się rozwinąć, ruszyć z miejsca. W ten sposób tworzymy środowisko, w którym można nabrać wiatr w żagle i uwierzyć w swoje możliwości. Tworzymy społeczność, w której chce nam się funkcjonować. Dlatego zdecydowałam się założyć fundację, aby wspierać tych ludzi, którzy nie dostali takiej szansy. By móc jeszcze lepiej realizować swój. Zapraszam do współpracy, wesprzyj nasze działania poprzez darowinę, lub zaproszenie mnie na wystąpienie motywacyjne do Twojej firmy. “

Misja Fundacji

1. Promujemy wiedzę na temat umiejętności miękkich i przedsiębiorczości wśród młodzieży i studentów poprzez liczne wystąpienia i szkolenia. Wspieramy rozwój edukacji emocjonalnej i finansowej. Chcemy pokazać, że szczęście, miłość, radość, dobrostan, dostatek, bogactwo są dla każdego, kto zdecyduje się na to zapracować.

2. Podnosimy świadomość na temat przedsiębiorczości i osobistej efektywności poprzez kursy online i webinary:

Kaizen w sprzedaży,

Samodoskonalenie metodą Kaizen,

Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach metodą Kaizen,

10 zasad Kaizen w życiu i biznesie.

3. Prowadzimy również działalność autorską i wydawniczą. Pierwsza wydana pozycja to “Kaizen. Małymi krokami do efektywności w życiu i w biznesie” autorstwa Anety Wątor. Już wkrótce drugie wydanie “Kaizen. Małymi krokami do efektywności w życiu i biznesie”. 

 

Chcesz pomóc?

1. wpłać darowiznę 100% środków z darowizn przeznaczamy na pomoc charytatywną. Poinformujemy Cię na co przekazaliśmy każdą przelaną na nasze konto złotówkę. Dzięki wpłatą organizujemy warsztaty dla studentów i młodzieży, pomagamy im rozwijać skrzydła. 

2. Chcesz pomóc w inny sposób? Skontaktuj się z nami: wator.aneta@gmail.com 

WARSZTATY KAIZEN