[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1534167724362{padding-top: 120px !important;padding-bottom: 120px !important;background-image: url(https://kaizenwbiznesie.pl/wp-content/uploads/2018/03/tlo-glowna-strona-2-2.jpg)}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1560362709440{background-image: url (https://kaizenwbiznesie.pl/wp-content/uploads/2018/03/tlo-glowna-strona-2-2.jpg)}”]

YOUNG ACHIEVER CONGRESS

[/vc_column][/vc_row]

Young Achiever Congress to projekt skierowany do młodzieży w wieku od 15 do 19 lat.

Przerażające jest to, jak wiele młodych osób nie radzi sobie po rozstaniu, nie radzą sobie z emocjami, hejtem, z finansowymi problemami. W konsekwencji często popełniając samobójstwa, wpadając w różnego rodzaju nałogi-alkoholizm i narkotyki. Chcemy temu przeciwdziałać. Nie chcemy, aby nastolatkowie popełniali samobójstwa, bojąc się poprosić o pomoc, bojąc się powiedzieć innym o swoich wewnętrznych rozterkach.

Fundacja Motiwator uczy inteligencji emocjonalnej i finansowej. Pokazujemy, że szczęście, miłość, radość, dobrostan, dostatek, bogactwo są dla każdego, kto zdecyduje się na to zapracować.

Dlatego  organizujemy nowoczesne, inspirujące i bardzo interesujące konferencje dla młodzieży. Występują na nich ludzie sukcesu, którzy uczą inteligencji finansowej, inteligencji emocjonalnej i rozwoju osobistego. Pokazują  swoją drogę do sukcesu często z dużą ilością porażek, które przezwyciężyli.

Na konferencjach Young Achiver Congress gośćmi specjalnymi są też znani Youtuberzy i młode osoby, które bardzo inspirują dzisiejszą młodzież. Chcemy, aby nastolatkowie otaczali się ludźmi sukcesu i ludźmi którzy realizują swoje cele i marzenia. Chcemy pokazać młodzieży, że oni także mogą spełniać swoje cele. Nie  popadać w rutynę, nie zabijać swojego życie przed telewizorem, nie  zabijać swojego życia niszczycielskimi uzależnieniami.

Wydarzenia składają się z kilku bardzo inspirujących wywiadów i prelekcji, które młodym ludziom dadzą ambicje, chęć realizacji swoich marzeń, pewność siebie i narzędzia, dzięki którym zapobiegną wpadaniu w uzależnienia, depresje, choroby, nie będą popełniać samobójstw.

Jeśli Tobie też zależy, by tworzyć przestrzeń rozwoju dla młodzieży wesprzyj nasz cel.

Pamiętaj, że darowiznę możesz odliczyć od podatku. (Jak odliczyć darowiznę od podatku?)

Darowiznę możesz przekazać, wpłacając pieniądze na konto Fundacji Motiwator.

Numer konta Fundacji Motiwator: 55 1600 1462 1822 4250 1000 0001 (BNP PARIBAS)

W tytule przelewu wpisz: darowizna na wsparcie projektu Young Achiever Congress.

SKLEP KAIZEN