Plecy

O Lean Managment i Kaizen w praktyce dla PulsHR

Firmy, które zdecydowały się na wdrożenie lean management i kaizen (metody te łączą się ze sobą), przede wszystkim zminimalizowały marnotrawstwo czasu pracy oraz koszty.

– Każdy człowiek i każda firma mają swoją linię czasu. Stojąc w danym miejscu, jesteśmy w teraźniejszości, patrząc przed siebie – wchodzimy w przyszłość, natomiast oglądając się za siebie – wkraczamy w przeszłość. Lean management jest koncepcją, która polega na oglądaniu się w przeszłość, za siebie. Patrzymy na to, co poszło źle i zastanawiamy się, w jaki sposób możemy to ulepszyć i tym samym ograniczyć koszty. W ten sposób możemy poprawić zarządzanie przedsiębiorstwem. Natomiast kaizen to patrzenie w przyszłość, do przodu. Polega na udoskonalaniu i ulepszaniu firmy. Pracownicy zastanawiają się, co mogą poprawić i zmienić w swojej pracy – mówi Aneta Wątor, praktyk i trener metody kaizen.”

Zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem na stronie: https://www.pulshr.pl/zarzadzanie/czasem-wystarczy-przesunac-regal-z-czesciami-lean-i-kaizen-w-praktyce,92616.html

SKLEP KAIZEN